#1 2010-10-08 17:45:16

Johny_Hawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 66
Punktów :   -3 

Odchodzę.

Przede wszystkim chciałbym podziękować za miłe chwile spędzone w grze. Odchodzę z serwera gdyż jestem nie mile zaskoczony administracją. Cała ekipa kręci się w sumie w swoim gronie a inne osoby nie mają możliwości dołączenia się do tego grona. Administracja jest zdecydowanie stronnicza i siłą broni swoich znajomych, nie potrafi przyjąć stanowiska bezstronnego, jestem zawiedziony zachowaniem Rayana który niestety nie reagował na Skargi o obrazy OOC louisa na forum. Podejrzewam że ¾ graczy ma na moją osobę wyjebane bo byłem przeciwko nim nastawiony, rozumiem to ale cóż prawda jest taka jak pisze, bronicie swoich ludzi i swoich interesów a nie potraficie porządnie się wziąć za graczy i za serwer. Cóż nazywam wszystkich dziećmi, nie ogarami. Debilami itp. Nie dziwcie mi się tak się zachowujecie. Niektórzy z was nazywają mnie noobem, nieogarem czy kimkolwiek innym mimo iż ani razu nie mieli okazji ze mną rozegrać żadnej akcji. Jeżeli się nie ma pojęcia i dowodów o kim kolwiek czy o czym kolwiek to się nie wypowiada. Podejrzewam iż pod tym tematem będzie masa postów typu:  „i bardzo dobrze że odchodzisz, mamy cię gdzieś, o jednego nooba na serwie mniej” cóż zrozumcie że mam na takie zachowanie wyjebane i na tych ludzi, oni prezentują tylko swój mega niski poziom a wręcz poniżają się tym. Zostawiam to co tu się dzieje za sobą i nie mam zamiaru tu wracać. Co prawda zapewne wejdę jeszcze tu przeczytać „co ludzie odpisali”. Zrzekam się oficjalnie lidera. Na serwerze być może czasem jeszcze mnie zobaczycie.

Mam nadzieję że chociaż ktoś wyniesie z moich wypocin wnioski chociaż po bandzie dzieci krzyczących na wszystkich którzy nie zgadzają się z ich poglądami wołają od noobów nie spodziewam się że ktokolwiek z tego coś wyciągnie.

Offline

 

#2 2010-10-08 18:58:35

 Louis

Użytkownik

12643383
Skąd: Oława
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 129
Punktów :   

Re: Odchodzę.

Co za typ myślisz ze jak cie wyzwałem na forum to dostane warna na serwie? pozdro co najwyżej na forum . i z tobą akcje nie raz rozgrywałem i co kiedyś mi podłożyłeś bombę w sposób non-rp do samochodu a potem napisałeś Eziowi żeby dał mi CK , I gadasz ze Jakiś tam koleś nie może być liderem bo ma 14 lat i napisał słabe podania.. a popatrz na swoje i wtedy zobaczysz ze ty wcale lepszych nie piszesz i sayonara.

PS : Nie potrzebnie zaśmiecasz forum jakimiś lipnymi tematami że odchodzisz na pewno 90% ludzi na forum to nie interesuje .

Ostatnio edytowany przez Louis (2010-10-08 18:59:26)


Louis Thompson - Nie Żyje
Marcelo Mazzini - Nie Żyje
Taylor Lance - Żyje

Offline

 

#3 2010-10-08 19:14:49

John_Anderson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Odchodzę.

Racja

Offline

 

#4 2010-10-08 19:15:43

albertpiskorz@gmail.com

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Odchodzę.

należę do tych 10%
Louis już masz bana na 2 chara?

Offline

 

#5 2010-10-08 19:29:40

 Amanda_Hook

Użytkownik

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Odchodzę.

albertpiskorz@gmail.com napisał:

Louis już masz bana na 2 chara?

Takie coś na PW się pisze.
Co do odejścia mówi się trudno, żyje się dalej.

Ostatnio edytowany przez Amanda_Hook (2010-10-08 19:30:40)

Offline

 

#6 2010-10-08 21:30:32

Gregory_Garnett

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odchodzę.

:FacePalm:


Billy Clinton - Dead
Johny Clinton - Live
Johny to 28-letni czarnuch który kocha Low Ridery oraz swoją dzielnice. Jest obecnym O.G Grove Street.

Offline

 

#7 2010-10-08 22:46:57

Kubson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odchodzę.

ja również należę do tych 10% i szkoda  ) chociaż już tu nie gram, łupie na innym z

Offline

 

#8 2010-10-09 01:05:39

Johny_Hawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 66
Punktów :   -3 

Re: Odchodzę.

Loius cóż nie ukrywając z każdym swoim poziomem cofasz się w ewolucji człowieka i coraz bardziej zbliżasz się do płazów, niestety tej bomby nie podłożyłem ja tylko Hitmani cóż ja niefortunnie znalazłem się na miejscu akcji jedyne jak mogę udowodnić swoją niewinność to tak że jak w niecałej 10 godzinie gry (bo ok tylu miałem) mogłem mieć już 200k? bo tyle bomba kosztuje poza tym czy moje pierwsze takie pieniądze zmarnował bym na to? Ja się tylko niefortunnie znalazłem się w miejscu akcji ale tak jest jeżeli HA wykonuje egzekucję w centrum. Twoje wypowiedzi w znacznej części przyprawiają mnie o wybuchy śmiechu i opluty monitor, ja rozumiem twój brak opanowania czy wrogie nastawienie do mojej osoby, tak bywa. Ja ciebie tolerować nie muszę i zresztą z twoim aktualnym zachowaniem nie mam zamiaru cóż jak widać poczułeś w sobie nutkę obrażonego 10 latka który jak mu zaraz nie oddam zabawki to pójdzie do mamy. Jeżeli masz zamiar mnie wyzywać od nie ogarów - proszę bardzo. Twoje wypowiedzi nie robią na mnie żadnego wrażenia i wszelkie twoje komentarze co do mojej osoby ignoruję gdyż twoje zachowanie wskazuje mi na szerokie braki w wychowaniu oraz porytą psychikę zbytnią dawką pokemonów. Co do warna w grze to zauważ iż to forum jest także częścią tej gry jeżeli nie potrafisz się do tego zastosować - zapraszam do piaskownicy. To co ty wypisujesz uważam za głupie. Jeżeli bardzo ci zależy to pisz tak dalej, ale znajdą się po mnie kolejni którzy ci może wbiją do łba że bluzganie ludzi na każdym kroku nic nie da. Jeżeli nie potrafisz nad sobą zapanować są ludzie którzy ci pomogą Tutaj znajdziesz dane kontaktowe wielu z nich Widocznie ci pomoc taka potrzebna skoro nie potrafisz zapanować nad swoim gniewem. Nie wiem może cię po prostu rodzice gnębią? Więc ci mówię weź się w końcu trochę ogarnij bo ludzie porostu cię jak śmiecia zaczną traktować.

Ostatnio edytowany przez Johny_Hawk (2010-10-09 01:13:56)

Offline

 

#9 2010-10-09 09:25:40

 Dysan

Użytkownik

8093327
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 126
Punktów :   

Re: Odchodzę.

Johny ja w 10h miałem już 500k A tego co pamiętam miałeś skończyć grę.


Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi.
____________________________________________________________________________________________

Johny Clinton-Dead
Dante Alighieri- Life

Offline

 

#10 2010-10-09 09:27:26

 Louis

Użytkownik

12643383
Skąd: Oława
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 129
Punktów :   

Re: Odchodzę.

No dobra wyrażę się tak to prawda nie czuje do ciebie szacunku z wielu powodów , i bez przesady żeby za to ze ci wyzwałem od "nooba" dać mi 3 warny więc tez się z lekka uspokój .

PS : Nad swoim gniewem zapanować raczej umiem


Louis Thompson - Nie Żyje
Marcelo Mazzini - Nie Żyje
Taylor Lance - Żyje

Offline

 

#11 2010-10-09 09:29:01

Johny_Hawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 66
Punktów :   -3 

Re: Odchodzę.

Grę zakończyłem, cóż na forum jestem nadal aktywny (i będę aż mi się znudzi)

//Edit

Opanowanie nad swoim gniewem wyraziłeś pierwszą odpowiedzią

Ostatnio edytowany przez Johny_Hawk (2010-10-09 09:30:42)

Offline

 

#12 2010-10-09 09:34:54

 Louis

Użytkownik

12643383
Skąd: Oława
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 129
Punktów :   

Re: Odchodzę.

Dobra bo robi się tutaj mały offtopic więc tak jeśli cie uraźiłem jakimś słowem to przepraszam może byłem tego dnia zły lub po treningu/meczu , więcej spamu nie potrzeba ;p


Louis Thompson - Nie Żyje
Marcelo Mazzini - Nie Żyje
Taylor Lance - Żyje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl