#1 2010-09-15 17:30:40

Lukas_Prin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1
Punktów :   

rekrutacja

1.ImieNazwisko:Lukas_Prinston                                                                                                                                                                                                                       2.Ile godzin grasz dziennie?Od 2 do 4-5                                                                                                                                                                                                   3 .Dlaczego ta frakcja?NIkt sie nie zglosil a bylem kiedys medykiem i mi sie to spodobalo.                                                                                                                                      4. Na ile oceniasz swoje rp 4 na 6                                                                                                                                                                                                5.Wyjasnij.p                                                                                     
   


Przyjety     

Ostatnio edytowany przez Carl_Powers (2010-09-15 20:31:10)

Offline

 

#2 2010-09-26 20:53:27

Steppen M.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: rekrutacja

Nazwisko: Steppen Mueller
Czas gry: dziennie od 2 do 5 godzin, weekendy non-stop
Powód: Bardzo podoba mi się ten zawód, poza tym poszukuję zajęcia na serwerze. Mam świetny kontakt z graczami na serwerze.
Samoocena w RP: 5/6
Wyjaśnij pojęcia: nie widziałem pojęć więc nie wyjaśnię ale Ninja Jacking to kradzież samochodu z kierowcą w środku. OOC to informacje poza grą, IC w grze. MG używanie OOC w IC.

   Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego wniosku

           Steppen Mueller

Ostatnio edytowany przez Steppen M. (2010-09-27 19:00:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl