#1 2010-09-25 17:35:13

warres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 26
Punktów :   

Podanie na lidera Rządu

OOC :

Powiedz coś o sobie, opowiedz swoją historię
Role Play: Więc pierwszy serwer RP na jakim grałem to był LS-RP. Zaczynałem od Real Life na DM'ach. Potem zaczynałem już więcej serwerów i dołączałem do frakcji oraz uczyłem się grać RP. w miesiąc albo tydzień załapałem wszystko a teraz szukam kolejnych serwerów by na nich grać i pokazać że jestem w 100% RP

Ile masz lat OOC? 14 (Prawie 15 ale w RP siedzę od 2 lat)

Dlaczego chciałbyś zostać liderem?
Nie zajęty a to jest odpowiedzialność więc nauczy na przyszłość co trzeba robić. Ogólnie to jest też bardzo ciekawe i fajne Mi to sprawia frajdę i mam ochotę żyć ^^

Dlaczego akurat Ciebie miałabym
wybrać?
Byłem liderem każdej frakcji oraz gangów no może nie Vagos, GS, Ballas Reszta to już byłem i mam w tym doświadczenie
. Nawet bindy mam i nie popełniaj strasznych błędów ort. Prawie nigdy Umiem szybko pisać więc nie będzie czekania długiego i kick za AFK. To ma być OOC list motywacyjny? Aha, mam poczucie humoru

Wytłumacz pojęcia, postaraj się opisać to własnymi słowami:

OOC- Życie realne nie w grze tylko to co się dzieje u nas w życiu. Czyli że gdzieś idziemy albo inne co nie dotyczy gry. (Out Of Character)
IC- To co się dzieje podczas rozgrywki jako wirtualne realne życie
(In Character)
DM- Zabijanie bez powodu ludzi (Deatch Match)
MG- Używanie informacji z czatu OOC czyli wiemy jak ktoś ma na imię jak widzimy go pierwszy raz. Wiemy jaką ma frakcje jak ma garnitur np. (Metagaming)
RK- Po śmierci idziesz by go zabić dla zemsty. (Revange Kill) To ma też drugie znaczenie jako Rhino Kill czyli zabijanie z czołgu.
HK- Zabijanie za pomocą helikoptera (Heli Kill)
CK- Zabicie postaci w taki sposób że jest ona blokowana na stałe. (Character Kill)
CK( drugie znaczenie ) - Zabijanie za pomocą samochodu. (Car Kill)
RP- Odgrywanie realnego życia w grze. (Role Play)
PG- Wymuszanie akcji RP na kimś. PD, SWAT, FBI, NG jest usprawiedliwione i może robić bez /do.
SK- Zabijanie kogoś na jego miejscu spawnu. (Spawn Kill)
SK (drugie znaczenie ) - Zabijanie za pomocą sprayu. (Spray Kill)

IC:

CV:

Dane osobowe
:

Imię i nazwisko: Max_Rige
Data urodzenia: 1 stycznia 1972
Miejsce urodzenia: USA

Wykształcenie:

Zawodowe. Pięć lat studiowania medycyny, potem nauka ogólna oraz wykłady informatyczne.

Doświadczenie zawodowe:

Od III 1994
Cadet policyjny Las Venturas Police Departament.

I 2004 - I 2006
Biuro Ochrony- Stanowisko ochrony dla ważniejszych osobowości. Doświadczenie w sprawach finansowych Wysokie.

II 2006 - II 2008/09
Wykładowca ds. finansowych- Nauczanie przyszłych księgowych oraz zarządców ogromnych korporacji.

IV 2008/09-2010
Pracownik urzędu- Szef ds. rejestrowania wozów oraz dofinansowania i zarejestrowania firm.

Imię nazwisko:Max_Rige
Wiek: 38 lat
Obecna Praca: Brak.
Wykształcenie: Wysokie.
Stan cywilny: Bezrobotny
Imiona rodziców: Jenny, Mark

Życiorys:

Max_Rige urodził się w USA 1 stycznia 1972 roku.
Jako młodzieniec uczył się prowadzić samochód z ojcem.
Kiedy zaczęła się szkoła Max musiał się uczyć przez te 8 lat (Wtedy 8 lat trwała podstawówka) więc nie miał czasu na naukę jazdy. Jako już 16 latek wyrobił sobie Prawo Jazdy kat. B. Ale przez zazdrość kolegów i wrogów stracił je przez fałszywe oskarżenie. A że rodzice byli mądrzy powiedzieli że to nie prawda i powiedzieli o rodzicom tych kumpli i dzieci. Po tygodniu wyjaśniła się sprawa i się przyznali lecz Max nie odzyskał Prawa Jazdy.
W załamaniu że nie pojeździ już samochodem kupił rower. Jako Student nie miał auta a większość już miała. Kiedy jednak poznał kolegę na studiach zakochali się w tej samej dziewczynie. Dogryzali i robili sobie kawały i w końcu przestali i poszli zapytać się jej kogo woli. Okazało się że ma chłopaka. Wielkie było ich zdziwienie. Kiedy jednak po studiach mieli się rozstać to Max zaprosił go na piwko pożegnalne. Na następny dzień wcześnie rano otrzymał telefon od rządu że może odzyskać prawo jazdy lecz musi zdać test za darmo. Udało mu się i zaproponował koledze podwózkę na lotnisko. I tyle się widzieli. Gdy wrócił do domu rodzice siedzieli nad zdjęciem wujka i z łzami w oczach w telewizor. Poprosili mnie bym przyniósł czarną wstążkę. Zapytałem się dlaczego a oni odparli że wujek zginął w katastrofie samolotu. Tydzień po katastrofie otrzymali telefon od prawnika w sprawie spadku. Dostali po nim Samochód, dom, pieniądze
oraz resztę jego dobytku. Domek był mały ale przytulny. Urządzili se tam coś w stylu apartamentu hotelowego. Za resztę pieniędzy wyremontowali oba domy i zostało im jeszcze kilkanaście tysięcy ponieważ wujek miał dużą emeryturę a jak pracował w wydziale administracji zarabiał też bardzo dużo. Kupili więc za to nowy sprzęt, psa i zrobili także ładne ogródki. Trochę przeznaczyli na cel dobroczynny a troszkę na rozbudowę domu wuja. Tak o to gdy przebudowywali dom na większy powstał Hotel. Dom znajdował się w San Fierro w cichej i spokojnej ładnej ulicy. Teraz jest to zatłoczona różnymi ważnymi osobistościami ulica z 10 piętrowym hotelem.
John wybrał się do Los Santos w ładnym garniturze za kilka tysięcy by wzbudzić w sobie zainteresowanie pracodawców.

List Motywacyjny:

Max_Rige urodzony w USA w 1972 roku 1 stycznia syn Marka i Jenny Strikes.
Obywatel USA przez 37 lat, obywatel LV przez 10 miesięcy, obywatel LS od miesiąca.
Max pracując jako mechanik miał okazję poznać budowę samochodów oraz studiował medycynę przez 5 lat.
Przyleciał do LV szukając nowych
zainteresowań i zafascynowała go akurat Broń. Mimo iż nie miał pozwolenia na broń udawało mu się z nią chodzić po mieście i nikt nie zobaczył broni.
Zdarzało mu się pomagać prawu przypadkiem i celowo.
Jako młodzieniec uczył się z ojcem prowadzić samochód. Dlatego Max jest wzorowym obywatelem całego stanu San Andreas.
Pracując dla urzędu w Las Venturas udało mu się zarobić na bilety do Los Santos.

Offline

 

#2 2010-09-25 17:37:55

warres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: Podanie na lidera Rządu

A sry jak są wybory to temat zamknięty

Offline

 

#3 2010-09-25 18:39:01

Sarter

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 72
Punktów :   

Re: Podanie na lidera Rządu

Ale się napisałeś.


Billy Lanselt - Taksówkarz Pracownik San-News Grove Street DEAD
Johny Lanselt - Grove Street LIVE

Offline

 

#4 2010-10-04 17:57:19

Ezio_Anditore

Admin Servera

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Podanie na lidera Rządu

usuńcie ten dział bo ja nie mam moderatora na forum ;/ a chce zrobić porządek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl