#1 2010-10-04 20:45:46

Matthew_Vercetti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 6
Punktów :   

Podanie FBI

BIOGRAFIA

Los Santos dn. 4 października 2010
Nazywam się Matthew Taylor urodziłem się w Los Santos. W tymże mieście ukończyłem miejscową szkołę podstawową, gimnazjum, po ukończeniu gimnazjum wyjechałem z rodziną do Las Venturas gdzie ukończyłem Liceum przy ulicy Prezydenta Lincoln’a. Ze względu na łatwo przyswajalną wiedzę rozpocząłem studia na dwóch kierunkach: Komunikacja społeczna, zarządzanie i administracja na uczelni w Las Venturas. Ukończyłem praktyki w FBI w Las Venturas. Dodatkowo ukończyłem Wyższą Szkołę policyjną w Los Santos. Moi rodzice nie żyją nie mam rodzeństwa. Jestem kawalerem.
                                                                                                                           Z poważaniem
                                                                                                          Matthew Taylor



LIST MOTYWACYJNY

Proszę o przyjęcie mnie na stanowisko szefa FBI w Los Santos. Nasze FBI nie jest już tak sławne jak kiedyś a ja chciałbym to zmienić. Wprowadził bym licznie treningi. Nie przyjmował bym pierwszej lepszej osoby do tej że organizacji. Jeśli objąłbym to stanowisko postarałbym się aby ta jednostka odnosiła znowu spektakularne sukcesy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania pomimo iż jest szef FBI.

                                                                            Z poważaniem
                                                                                                                    Matthew Taylor




CV


Imię i nazwisko                                 Matthew Taylor         
Data i miejsce urodzenia                    04/11/1987 Los Santos
Wykształcenie                                   Ukończone studia komunikacja społeczna oraz zarządzanie i administracja
                                                       Ukończona wyższa szkoła policyjna   
Umiejętności                   
Umiejętność prowadzenia wszystkich typów aut oraz umiejętność pilotowania śmigłowca (( nie mam licencji jak DMV otworzą to zrobie))
Władam biegle Językiem Angielskim, znam podstawy Języka Niemieckiego.
Biegle korzystam z komputera.
Zalety Jestem asertywny komunikatywny. Umiem zarządzać personelem.                         
Przebieg Pracy Zawodowej 
2008-2009 Praktyki w FBI w Las Venturas
2010 - ? Praca w LSPD                                   
                                   
Dodatkowe Uprawnienia   
Kurs pierwszej pomocy.
Kurs negocjatora.
Kurs snajperski.

OOC

Nazywam się Mateusz mam 13 lat chodzę do 1 klasy gimnazjum. Chcę zostać liderem gdyż lubię tę frakcję i zauważyłem że od odejćia Ryana drastycznie upada. Sam grałem na tym serwie w FBI gdy jeszcze on był LD i mogę ująć iż wtedy była ona w "złotym wieku". Szybko dostawałem awanse co znaczy iż starałem się, a teraz chcę podnieść tą frakcje. Według Mnie moje RP oceniam w skali 9/10. Pojęcia i komendy znam jeśli chcecie abym je wyjaśnił zrobię edit. Jeśli są zastrzeżenia co do wzoru to sorki użyłem tego co Johny. Mam nadzieję iż dostane to stanowisko.


Matthew_Vecetti - Były zastępca szefa FBI. Zaginął 30.09.2010 o godzinie 18:45 2h później wyłowili jego ciało[http://img840.imageshack.us/img840/3193/beztytuu3sa.png
Matthew_Peteras - Nie żyje zamordowany przez mafię
Nathan "Nat" Gray- Outsider gangu West Side Blood'z

Offline

 

#2 2010-10-05 10:12:10

John_Anderson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Podanie FBI

Lider Zajęty

Prze ze mnie ...

Offline

 

#3 2010-10-05 10:25:24

John_King

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie FBI

No bo tu FBI=SWAT więc niestety lider zajęty.

Offline

 

#4 2010-10-05 15:33:21

Ryan_Sorty

Moderator

3362577
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 37
Punktów :   

Re: Podanie FBI

1 Sprawa to to, że LD jest zajęty i nie widzę obecnie powodu do odebrania. 2 Rzecz to nie wysiliłeś się tym podaniem, sens przepisany z podania Johnego, większość terminów i zwrotów a wiem, że akurat Ciebie stać na więcej i według własnej inicjatywy.


Ryan Sorty - Zginął w katastrofie lotniczej.

Tyrone "Ti-shog" Griffits - Czarnoskóry, mieszka na Jefferson, włóczy się całymi dniami ze swoją bandą.
http://www.steadybloggin.com/wp-content/uploads/2009/09/purp2.JPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl