#1 2010-10-06 17:12:41

Johny_Hawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 66
Punktów :   -3 

Dzieci JP

Irytują mnie grube 10 latki krzyczące na widok Jadącego radiowozu czy idącego policjanta haseł typu: „JP, Jebać Policje, HWDP, FP” czy inne tego typu durne zwroty cóż większość z was poczuwa się do tego że myśli iż gra „Zajebistego Czarnucha”, „Super Mafioza” czy „Batmana” Cóż zachowujecie się idiotycznie głupio i nie podoba mi się do zachowanie, Czy w realnym świecie także wykrzykiwał byś takie zwroty do Policjanta? Myślę że jeśli tak to jesteś durnym idiotą który został wychowany przez stado jeszcze większych debili. Zachowanie takie uznaje ze Idiotyczne i mówiąc szczerze nie sądze że ktokolwiek w miarę ogarnięty uznał by że jest to zgodne z zasadami Role Play. Proszę Administrację o reagowanie w kwestii wykrzykiwania tych haseł, ani razu nie widziałem aby ktokolwiek publicznie wykrzykiwał takie hasła w stronę funkcjonariuszy, cóż krótko mówiąc wpierdolili by mu mandat za zniewagę a prócz tego gnębili do tego stopnia że mu by się odechciało, Czemu ja tego nie robię? Gdy ty piszesz takie teksty widze że masz nie więcej niż 10 lat i nie mam zamiaru z tobą odgrywać jakiejkolwiek akcji, cóż jestem nawet skłonny zasponsorować ci zestaw do piaskownicy. A co do marki JP jest to po prostu pomysł jak zarobić na głupich dzieciakach i jeszcze głupszych dresach, jeśli masz chociaż trochę oliwy we łbie, proszę: OGARNIJ SIĘ!

Jeśli Administracja nie zobowiąże się podjąć stosownych kroków w celu eliminacji tego jakże to bardzo irytującego zjawiska Zobowiązuje się do tego iż ja jak i cały komisariat będziemy postępować wobec takiej to osoby bez poszanowania jakichkolwiek zasad RolePlay w grę wejdą wyzywska IC ze strony Funkcjonariuszy jak i Arreszt OOC poprzez nadanie poziomu wanted i zastrzelenie. Wiem że za to spokojnie mogę w takim wypadku zostać wyrzucony ze stanowiska lidera frakcji ale niestety bardzo irytują mnie osoby rzucające tymi hasłami i myślące przy tym "o jaki ja jestem zajebisty, Ale jestem Fajny, a co tam nabluzgajmy głupiemu Psu"

Proszę administracje o nagradzanie Haseł JP HWDP etc. Nagrodą w postaci warna.

Offline

 

#2 2010-10-06 17:40:27

 Louis

Użytkownik

12643383
Skąd: Oława
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 129
Punktów :   

Re: Dzieci JP

Dokładnie , a jeśli już miał by tak krzyczeć to nie H.W.D.P tylko A.C.A.B i ja jak nieraz byłem w policji nie zwracałem na takich ludzi uwagi , i co ci administrator poradzi ? da mu AJ na 5 minut ? a potem jak wyjdzie nadal bedzie tak pisał więc nic raczej sie nie poradzi oprócz dania AJ.


Louis Thompson - Nie Żyje
Marcelo Mazzini - Nie Żyje
Taylor Lance - Żyje

Offline

 

#3 2010-10-06 17:44:19

Johny_Hawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 66
Punktów :   -3 

Re: Dzieci JP

A zauważyłeś propozycję warna jako kary? cóż po 4 na pewno się nauczy. Takie dzieci to niestety PLAGA serwera i trzeba z tym walczyć.

Offline

 

#4 2010-10-06 18:15:09

 Dysan

Użytkownik

8093327
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 126
Punktów :   

Re: Dzieci JP

Johny nagroda ciekawa.Ale wiek osób to nie koniecznie 10 lat,gdyż raczej samp i serwery rp ich nieciekawią.Raczej osoby trochę starsze to robią (ale nie wiele starsze niż 10 latkowie) ale zachowują się idiotycznie.Nieraz widziałem takie zajście dostawali AJ i po chwili wracali robiąc to nadal,a gdy policjant próbuje ich aresztować ci zaczynają atakować pięściami a gdy policjant używa pałki tamci traktują ją jakby była z tektury i nic im by normalnie nie zrobiła chociaż jest wykonana z twardej odmiany plastiku.


Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi.
____________________________________________________________________________________________

Johny Clinton-Dead
Dante Alighieri- Life

Offline

 

#5 2010-10-06 18:17:44

Johny_Hawk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 66
Punktów :   -3 

Re: Dzieci JP

Gruby 10 latek to była przenośnia chodzi mi o tą bandę debili którym się wybitnie nudzi i w ten sposób odpierdala.

Offline

 

#6 2010-10-06 20:12:53

 Amanda_Hook

Użytkownik

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 19
Punktów :   

Re: Dzieci JP

Proszę zwrócić uwagę na to, iż Te całe HASŁA "JP" "HWDP" są nie na miejscu pozatym jak to ująłeś dzieci tego nie rozumią.
Co by zrobiłi gdyby zabili im ojca i gwałcili matke. Tutaj pada pytanie Gdzie zadzwonisz??
Raczej odpowiedzi nie dostaniesz ale można się domyślić, że bedzie udawać superheroesa i sam go załatwi.
Co do kary powinno to wyglądać według mnie:
- Upomnienie
- Incydent powtarza się drugi raz Ostatnie upomnienie
- Powtarza się poraz 3 Warn
Dlamnie takie coś jak HWDP w realnym życiu nie istnieje. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl